Kinnisvarafotograaf.
Kuidas käib töö ja miks teda vaja.

Kinnisvara müümisel on üheks peamiseks vajalikkuseks kvaliteetsed ja infot andvad pildid. On vaja erineda teistest ja silma paista.

(12.11.2023 Ott Kosk)

LOE PIKEMALT

DSC05881

Oktoobrikuu kinnisvaraturul köitis erilist tähelepanu Pärnu korteriturg.

2023 aasta oktoobris oli kinnisvaraturul tõeline tehingute virvarr! Maa-ameti andmetest lähtudes toimus kokku 3382 ostu-müügitehingut, mis on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 8% võrra vähem ja eelnenud kuuga võrreldes 2% võrra tagasihoidlikum.

(21.11.2023 Ott Kosk)

Uute kodude valmimisaeg 2024 kevadel. Papiniidu 56, Pärnu.

Rannaniidu kodud II sarikapidu

apartment, architecture, background-8277136.jpg

Varjatud puudused

Kõik kodu ostjad soovivad peale tehingut nautida enda uues kodus murevaba elu, kuid siiski on tekkinud olukordi, kus kõik ei ole nii nagu lubatud. 

Kinnisvara müümisel varjatud puudused võivad tekitada tõsiseid probleeme nii müüjale kui ostjale.

(20.10.2023 Kent Kirikal)

Riviera Viimsi kodude projekteerimine ja ehituse planeerimine on lihvitud viimse detailini ning tänaseks on kauni Haabneeme liivaranna ääres hoonete ehitus alanud.

Juba 2024. aasta lõpuks rajab Endover neli butiik-korterelamut, mis toovad Eesti rannajoonele killukese Prantsusmaa ja Itaalia ranniku-kuurortite lõputut mereäärset puhkust ja slow-living elustiili.

Kui ajalooliselt oli riviera näol tegemist mööda rannikut kulgeva väikse mereäärse linnakesega, kus käidi puhkamas keha ja hinge, siis nüüd võib rivierast saada kodu neile, kes hindavad loodust, rahu ja isiklikku ruumi.

Kinnisvarauudised.ee

07.10.2023

Virtuaaltuur on suurepärane võimalus kinnisvara müümiseks ja reklaamimiseks mitmel põhjusel. Siin on mõned peamised põhjused, miks võiksite kaaluda virtuaaltuuri tellimist oma kinnisvarale:

  1. Laiema ulatusega potentsiaalsed ostjad: Virtuaaltuurid võimaldavad inimestel kogeda kinnisvara ilma füüsiliselt kohal olemata. See tähendab, et teie kinnisvara võib huvi pakkuda inimestele, kes ei saa või ei soovi kohale tulla, näiteks välismaalased või kaugel elavad ostuhuvilised.

  2. Kõrgem potentsiaalne müügihind: Virtuaaltuurid võimaldavad ostjatel näha kinnisvara 360-kraadises vaates ja detailides. See võib suurendada nende huvi ja valmisolekut maksta parema hinna eest, kuna nad saavad parema ettekujutuse vara väärtusest.

  3. Aja ja ressursside kokkuhoid: Virtuaaltuuri loomine võib küll esialgu nõuda investeeringut, kuid see võib säästa teile aega ja raha näidiskülastuste korraldamise ja reklaamimise osas. Ostuhuvilised saavad vaadata virtuaaltuuri mis tahes ajal, mis neile sobib, ilma et peaksite iga kord kohale minema.

  4. Kinnisvara esitlemine parimal viisil: Virtuaaltuurid võimaldavad teil kuvada oma kinnisvara kõige atraktiivsemat külge. Saate esile tõsta olulisi funktsioone ja eripärasid ning pakkuda ostjatele paremat arusaamist sellest, mida kinnisvara pakub.

  5. Konkurentsieelis: Virtuaaltuurid on suurepärane viis eristuda turul ja pakkuda midagi enamat kui traditsiooniline fotod ja kirjeldused. See võib aidata teie kinnisvara kiiremini müüa või rentida.

Kui otsustate tellida virtuaaltuuri oma kinnisvarale, võite seda teha professionaalse virtuaaltuuri teenuse pakkujaga või isegi ise, kui teil on vastavad oskused ja varustus. Oluline on tagada, et virtuaaltuur oleks kvaliteetne ja kajastaks teie kinnisvara parimal viisil. Samuti peaksite kaaluma virtuaaltuuri integreerimist oma kinnisvarakuulutustesse ja veebisaidile, et see oleks kergesti leitav ostuhuviliste jaoks.

03.10.2023