Kinnisvara müük

1. Kinnisvara turuväärtuse leidmine

Tutvume teie kinnisvaraga ja esitame korrektse turuväärtuse analüüsi, mille abil saate hea ülevaate, mis teie kinnisvara väärt on, kas ja kuidas  on võimalik väärtust tõsta. 

2. Müügiplaani koostamine, andmete kogumine

Teostame kinnisvaraturuuringu. Leiame ja teostame plaani, millisel viisil oleks teie kinnisvara kõige efektiivsem müüa. Kogume kokku vajaminevad andmed, et müük oleks turvaline ja kiire. Selleks kasutame ehitusregistrit, maaametit, kinnisvaratehingute andmebaase jms.

3. Objekti fotografeerimine, videod, plaanide tegemine

Teostame teie kinnisvarast kvaliteetsed ja müüvad pildid. Lisaks Droonipildid piirkonnast, et ostjal oleks hea ülevaade kus teie kinnisvara asub. Kinnisvaravideod sotsiaalmeedias turundamiseks ja 2d/3d kinnisvaraplaan, et ostja saaks maksimaalse ülevaate teie kinnisvarast.

4. Aktiivne müük, müügi tagasiside, kliendipäevad

Kuulutame teie kinnisvara kõigis kinnisvaraportaalides, teostame kliendipäevi, reklaamime sotsiaalmeedias, teeme koostööd teiste kinnisvarabüroodega. Lisaks kasutame lisateenuseid kinnisvaraportaalides, et teie kinnisvara oleks paremini nähtav kui konkureerivad objektid.

5. Läbirääkimised ostjaga, notar, üleandmine

Ostuhuviliste leidmisel oleme meie selleks, et teie kinnisvara saaks müüdud maksimaalselt kõrge hinnaga. Meil on läbirääkimistel oskused, teadmised konkreetsest kinnisvaraturust ja kogemused. Aitame sujuvalt, turvaliselt ning teile mugavalt läbi viia notaritehingu.

Kuidas meie müüme kinnisvara, näited ja ülevaade.

"Igale kinnisvarale on olemas ostja!"

Korterid

Korterite müümine on viimasel ajal läinud aina raskemaks. Nõudlust on vähem ja pakkumiste arv tõuseb. Meie meeskond tuleb sinule siin appi.

MEIE PAKKUMISED

Majad

Maja müümisel on vaja palju eeltööd teha, kontrollida dokumentatsiooni, olla kursis turuga, et müüa õige hinnaga, välistada peale tehingut tulenevaid tagasilööke.

MEIE PAKKUMISED

Krundid

Tutvume võimalustega, mida ja palju saab ehitada, piirangutega, loome omapoolselt ostuhuvilistele nägemuse mida saab krundile ehitada. Esitame piirkonna arengukava. 

MEIE PAKKUMISED

Äripinnad

Äripindade müügi/üüri puhul tuleb arvesse võtta, et alustades asukohast, võimalustest, tootlusest ja seisukorrast saab küsida kõrgemat hinda. Meie suudame seda kliendile esitleda.

MEIE PAKKUMISED

 

Võta ühendust kui soovid müüa.

(+372)5552 4002